Parke & Yer Döşemesi > Floorpan L. Parke 5438 kişi bu ilana baktı

ÇAMSAN AŞ LAMİNAT PARKE ORDU

Fiyatı:1,00 TL

ORDU / /

  • İlan Tarihi 01-06-2012
  • İlan No 2170
ÇAMSAN AŞ ÇAMSAN AŞ
Üyelik Tarihi : 01-06-2010

Sabit(452)225-5300

Cep(452)2255300

Açıklamalar

Dünden Bugüne Çamsan Çamsan Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş., Ordu ilinde kurulu fabrikasıyla 1984 yılında faaliyete geçen ve Türkiye?de ilk kez MDF üretimi gerçekleştiren firmadır.

Bu teknolojiyi ülkemize ilk defa getiren şirket olma gururunu taşıyan Çamsan A.Ş.'nin halen kalite, kapasite ve ürün yelpazesi açısından önderliği devam etmektedir.

İlk olmanın öncü olmanın tüm sorumluluğunu üzerinde taşıyan Çamsan A.Ş. kalitesinden, çizgisinden ödün vermeyen MDF dendiğinde ilk akla gelen firma özelliği taşımaktadır.

Ordu ilindeki 2 ayrı MDF fabrikasında halihazırda yıllık 200.000 m3?lük üretim kapasitesiyle mobilya sektörüne yönelik ham MDF (Orta Yoğunlukta Lif Levha) , MDFLAM ( Melamine Faced MDF - Melamine Kaplanmış MDF) ve iç dekorasyona yönelik PARKELAM tescilli markasıyla Laminat Parke ( HDF , High Density Fiberboard ? Yüksek Yoğunluklu Lif Levhadan imal ) üretimi gerçekleştirmektedir

Sakarya ilinde kurulan 3. MDF Fabrikası ise Ağustos / 2005 tarihinde 175.000 m3/yıl üretim kapasitesi ile imalata başlamış bulunmaktadır. Yeni kurulan tesis ile üretim kapasitesi 375.000 m3/yıl olan şirketimizin aynı tesisler içerisinde devreye giren melamine kaplama presi ile yeni laminat parke tesisi de bulunmaktadır.

Finansal büyüklük açısından Türkiye?nin ilk 300 şirketi arasında uzun yıllardır yer alan firmamız, iç piyasanın ve sektörün lideri olarak yurtdışı piyasalara da ihracat yapmaktadır.

Ağırlıklı olarak İran, Suriye, Irak, K.K.T.C., Azerbaycan, Rusya Federasyonu, Yunanistan, Arnavutluk, Gürcistan, Türkmenistan, Kazakistan?a yönelik ihracat yapmakta olan firmamız her geçen gün ihracatını artırmaktadır.

Çesitli kalite ve ebatlarda çıplak MDF levhanın yanı sıra Yapı Profilleri, Soft Forming Ürünleri, Melaminli Levha ve Laminat Parke üretim üniteleriyle entegre bir tesis konumundadır.

ÇAMSAN dünyada yaygın olan çok katlı pres ve continuous (sürekli) pres teknolojilerinin her ikisini de fabrikalarında uygulamaktadır.

?ORDU FABRİKASI? 42.000 m2?si kapalı toplam 159.000 m2 alan üzerinde kurulu olan fabrikamızda; 2 ADET MDF ÜRETİM TESİSİ 2 ADET LAMİNE (KAPLAMA) TESİSİ LAMİNAT PARKE TESİSİ KAĞIT EMPRENYE TESİSİ KİMYA TESİSLERİ MERKEZI BIYOLOJIK VE KIMYASAL ATIK ARITMA VE DEĞERLENDIRME TESISI

?SAKARYA FABRİKASI? 40.000 m2?si kapalı 170.000 m2 alan üzerinde kurulu olan fabrikamızda; MDF ÜRETİM TESİSİ, LAMİNE (KAPLAMA) TESİSİ, LAMİNAT PARKE TESİSİ, KİMYA TESİSİ, Kağıt emprenye kapasitesi 32.000.000 m2/yıl'dır.

Çamsan gerek pres teknolojisinde gerekse emprenye teknolojisinde en son yenilikleri bünyesinde bulunduran makinelerle üretim yapmaktadır. Bu özelliği sayesinde dünya standartlarına uygun üretim yapması, ithal markalarla çoğundan daha iyi kalitesi ile her zaman rekabet edebilmesi ve yerli markalara da üstünlük sağlaması kaçınılmaz olmuştur.

Devamlı yatırımlarımızla genişlemekte olan tesislerimizin elektrik ve ısı ihtiyacı da doğal olarak artmaktadır. İhtiyaç olan elektrik enerjisini daha sağlıklı ve daha ucuz temin etmek için fabrikamızda 2 adet Cogenerasyon Ünitesi kurulmuştur.

Çamsan A.Ş. 1999 yılı Nisan ayında başladığı ISO 9001 sistemi kuruluş çalışmalarını aynı yılın Aralık ayında tamamlamış ve merkezi İngiltere'de bulunan Uluslararası bir belgelendirme kuruluşu SGS Yarsley Internatıomal Certification Services firması tarafından denetlenmiştir. Denetleme sonucu firmamız ISO 9001 belgesine hak kazanmıştır.

Yorumlar
satalbak.com , tüm kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için, satın almak ya da kiralamak istediğiniz ürün ile ilgili kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.