Yukarı Çık
Parke & Yer Döşemesi Floorpan L. Parke
 
ÇAMSAN AŞ LAMİNAT PARKE ORDU
 
1,00 TL.
 
ORDU / /
  • İlan Tarihi: 01-06-2012
  • İlan No: 2170
  • 3424 kişi bu ilana baktı
   
İletişim Bilgileri
 
ÇAMSAN AŞ ÇAMSAN AŞ
 
Üyelik Tarihi : 01-06-2010
 
Özel Mesaj Gönder Diğer Ürünleri
 
+ Sabit : (452)225-5300
+ Gsm : (452)2255300
 
 
 
 
İLAN İLE İLGİLİ ŞİKAYETİM VAR
 
 
 
Açıklamalar
 

Dünden Bugüne Çamsan Çamsan Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş., Ordu ilinde kurulu fabrikasıyla 1984 yılında faaliyete geçen ve Türkiye?de ilk kez MDF üretimi gerçekleştiren firmadır.

Bu teknolojiyi ülkemize ilk defa getiren şirket olma gururunu taşıyan Çamsan A.Ş.'nin halen kalite, kapasite ve ürün yelpazesi açısından önderliği devam etmektedir.

İlk olmanın öncü olmanın tüm sorumluluğunu üzerinde taşıyan Çamsan A.Ş. kalitesinden, çizgisinden ödün vermeyen MDF dendiğinde ilk akla gelen firma özelliği taşımaktadır.

Ordu ilindeki 2 ayrı MDF fabrikasında halihazırda yıllık 200.000 m3?lük üretim kapasitesiyle mobilya sektörüne yönelik ham MDF (Orta Yoğunlukta Lif Levha) , MDFLAM ( Melamine Faced MDF - Melamine Kaplanmış MDF) ve iç dekorasyona yönelik PARKELAM tescilli markasıyla Laminat Parke ( HDF , High Density Fiberboard ? Yüksek Yoğunluklu Lif Levhadan imal ) üretimi gerçekleştirmektedir

Sakarya ilinde kurulan 3. MDF Fabrikası ise Ağustos / 2005 tarihinde 175.000 m3/yıl üretim kapasitesi ile imalata başlamış bulunmaktadır. Yeni kurulan tesis ile üretim kapasitesi 375.000 m3/yıl olan şirketimizin aynı tesisler içerisinde devreye giren melamine kaplama presi ile yeni laminat parke tesisi de bulunmaktadır.

Finansal büyüklük açısından Türkiye?nin ilk 300 şirketi arasında uzun yıllardır yer alan firmamız, iç piyasanın ve sektörün lideri olarak yurtdışı piyasalara da ihracat yapmaktadır.

Ağırlıklı olarak İran, Suriye, Irak, K.K.T.C., Azerbaycan, Rusya Federasyonu, Yunanistan, Arnavutluk, Gürcistan, Türkmenistan, Kazakistan?a yönelik ihracat yapmakta olan firmamız her geçen gün ihracatını artırmaktadır.

Çesitli kalite ve ebatlarda çıplak MDF levhanın yanı sıra Yapı Profilleri, Soft Forming Ürünleri, Melaminli Levha ve Laminat Parke üretim üniteleriyle entegre bir tesis konumundadır.

ÇAMSAN dünyada yaygın olan çok katlı pres ve continuous (sürekli) pres teknolojilerinin her ikisini de fabrikalarında uygulamaktadır.

?ORDU FABRİKASI? 42.000 m2?si kapalı toplam 159.000 m2 alan üzerinde kurulu olan fabrikamızda; 2 ADET MDF ÜRETİM TESİSİ 2 ADET LAMİNE (KAPLAMA) TESİSİ LAMİNAT PARKE TESİSİ KAĞIT EMPRENYE TESİSİ KİMYA TESİSLERİ MERKEZI BIYOLOJIK VE KIMYASAL ATIK ARITMA VE DEĞERLENDIRME TESISI

?SAKARYA FABRİKASI? 40.000 m2?si kapalı 170.000 m2 alan üzerinde kurulu olan fabrikamızda; MDF ÜRETİM TESİSİ, LAMİNE (KAPLAMA) TESİSİ, LAMİNAT PARKE TESİSİ, KİMYA TESİSİ, Kağıt emprenye kapasitesi 32.000.000 m2/yıl'dır.

Çamsan gerek pres teknolojisinde gerekse emprenye teknolojisinde en son yenilikleri bünyesinde bulunduran makinelerle üretim yapmaktadır. Bu özelliği sayesinde dünya standartlarına uygun üretim yapması, ithal markalarla çoğundan daha iyi kalitesi ile her zaman rekabet edebilmesi ve yerli markalara da üstünlük sağlaması kaçınılmaz olmuştur.

Devamlı yatırımlarımızla genişlemekte olan tesislerimizin elektrik ve ısı ihtiyacı da doğal olarak artmaktadır. İhtiyaç olan elektrik enerjisini daha sağlıklı ve daha ucuz temin etmek için fabrikamızda 2 adet Cogenerasyon Ünitesi kurulmuştur.

Çamsan A.Ş. 1999 yılı Nisan ayında başladığı ISO 9001 sistemi kuruluş çalışmalarını aynı yılın Aralık ayında tamamlamış ve merkezi İngiltere'de bulunan Uluslararası bir belgelendirme kuruluşu SGS Yarsley Internatıomal Certification Services firması tarafından denetlenmiştir. Denetleme sonucu firmamız ISO 9001 belgesine hak kazanmıştır.

 
Yorumlar
satalbak.com , tüm kullanıcılar için tam bir güvenlik sağlamayı amaç edinmiştir. Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcılar için, satın almak ya da kiralamak istediğiniz ürün ile ilgili kesin karar vermeden ön ödeme yapmamaya, avans ya da kapora ödememeye özen gösteriniz. İlan sahiplerinin ilanlarda belirttiği herhangi bir bilgi ya da görselin gerçeği yansıtmadığını düşünüyorsanız veya ilan sahiplerinin üyelik profillerindeki bilgilerin doğru olmadığını düşünüyorsanız, lütfen bize haber veriniz.
Site Haritası - Kullanım Koşulları - Üyelik Sözleşmesi - Gizlilik Politikası - Kariyer - Reklam - İletişim - Hesap Numaralarımız Copyright ©2014 satalbak.com
 
 

Cam balkon, çelik kapı, çatı tamiri

Cam balkon ev yada iş yerlerinizin balkon ya da treaslarınızın iyi havalarda yazın açık kışın ise yağmur, kar, rüzgar, hava kirliliği, isten ve haşerelerden böceklerden korunacağınız kapalı olarak yazın sürdüğünüz sefanın devamını sağlamak için çıkarılmış yeni kapama sistemleridir. Önceden demir doğrama, alüminyum, pvc gibi malzemelerle yapılan kapama işlemi sonrasında ışık almayan bir oda haline geliyordu. Şimdi kalınlığı seçilebilir temperli camdan cam balkon yapılmaktadır.

Çelik kapı ; teknolojik gelişmelerle son zamanlarda artan güvenlik açıklarını önlemek amacıyla hazırlanan yeni kapı formlarıdır. Hem estetik hemde güvenlik olarak eski kapı sistemlerinden kat kat üstün özelliklerle donatılmış çelik kapılar artık hemen hemen her daire kapısında kullanılmaktadır. Çelik kapılar çelik lamalar ve saclarla güçlendirilmiş, dışarıdan mudahale ile açılması mümkün olmayan güvenli kapılardır. Her kapı çelik kapı gibi görünebilir ama her kapı çelik kapı değildir.Belli kriterlerle saptanmış özellikleri barındırmayan kapılar çelik kapı değildir. Çelik kapının sağlam olabilmesi için hassas ölçülerle üretilmiş ince işçilikli ve uygun montajlı olması çok önemlidir. İmalat aşaması çelik kapının en önemli kısımıdır ve sağlamlığı bu aşamada oluşturulur.Eğer çelik kapının üretiminde çelik zırh uygulanmamışsa kapınız kolayca dışarıdan müdahalelerle açılabilmektedir.

Çatı tamiri Binaların en üst katlarında, dubleks dediğimiz son katları üstü açık büyük balkonlu binalarda çatı katında oturanların alt katlara su akması, tavan bölümlerinin deforme olması, rutubet ve yalıtım eksikliği problemelerinin düzeltilmesi olarakçatı tamirini tanımlayabiliriz. Çatı tamiri teraslı dairelerde kendi dairelerine dahil olanların kendisinin, bina ya dail olanlarda ise binanın yönetiminin yaptırması gerekmektedir. Kat Mülkiyeti kanunu 19.maddesinde de belirtildiği gibi ; ” Kat maliklerinden biri, bütün kat maliklerinin beşte dördünün yazılı rızası olmadıkça ana gayrimenkulün ortak yerlerinde inşaat, onarım ve tesisler, değişik renkte dış badana veya boya yaptıramaz.Fakat ortak yer ve alanlarda yabi bina ve sitelerde yaşayanların rahatsızlık duyan kat sahibi tarafından mahkeme yoluyla ana yapıya veya bağımsız bir bölüme veya bölümlere zarar verdiğinin ve acilen onarılması gerektiğinin veya ana yapının güçlendirilmesinin zorunlu olduğunun mahkemece tespit edilmiş olması halinde, bu onarım ve güçlendirmenin projesine ve tekniğine uygun biçimde yapılması konusunda kat maliklerinin rızası aranmaz. ”

  • cam balkon
  • çelik kapı
  • çatı tamiri

  • Seo by W7N